joomla templates top joomla templates template joomla

Święta to wyjątkowy czas odwiedzin i prezentów. Upominki dla seniorów z Mełna od Pani Sołtys, w tym dla najstarszej mieszkanki Salomei Sobocińskiej, która skończy w tym roku 91 lat

R.Ż/eSerwis.info; fot: facebook włącz . Opublikowano w Gruta gmina

Prezenty dla seniorów z Mełna od Pani Sołtys i radnej Sejmiku Małgorzaty Taranowicz, w tym dla najstarszej mieszkanki sołectwa Salomei Sobocińskiej, która skończy w tym roku 91 lat.
 
 
Małgorzata Taranowicz aktualna Sołty Mełna i radna Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego nowej kadencji odwiedziła najstarszych mieszkańców sołectwa i wręczyła im świąteczne upominki, a także złożyła świąteczne życzenia 
 
- Pani Sołtys w roli Świętego Mikołaja spotkała się zSeniorami w wieku 70+ 
 
 
Chwile radości i wzruszenie towarzyszyło świątecznym wizytom u mieszkańców. Honorowym punktem była wizyta u najstarszej seniorki w sołectwie - najstarszą mieszkanką Mełna ZZD jest Pani Salomea Sobocińska, która skończy w tym roku 91 lat. 
 
- "Panią Salomeę odwiedzam notorycznie bo jest mi bliska i traktuje mnie jak wnuczkę. To samotna kobieta, która potrzebuje nawet zwykłej rozmowy. W ubiegłym roku pomogłam jej w załatwieniu formalności związanych z opieką. Ma opiekunkę, która opiekuje się nią 3 godz. dziennie. Natomiast z osobami starszymi spotykam się już kolejny rok. To taka moja już tradycja" - mówi Sołtys Mełna.