joomla templates top joomla templates template joomla

Bawili się w deszczu i słońcu

gruta.pl włącz . Opublikowano w Gruta samorząd

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grucie wraz z lokalnymi organizacjami pozarządowymi zorganizowali 12 lipca trzeci piknik Razem na trzeźwo. W obecności wójt Haliny Kowalkowskiej pomysłodawcy oferowali szereg najróżniejszych atrakcji, od przeciągania liny po popisy ciężarowców z klubu HORYZONT prowadzonego przez Zenona Osucha. Ryszard Berent, główny organizator, wspólnie z prowadzącą imprezę Hanną Szumotalską sprawnie prowadzili konkurencje, w sukurs przyszli im instruktorzy Warsztatów Terapii Zajęciowej. 

Zwycięzcy nagradzani byli upominkami. Oprócz konkurencji sportowych i zręcznościowych uczestnicy pikniku mogli posłuchać piosenek w wykonaniu zespołu TiM i Doroty Berent, chętni popisywali się wokalnymi zdolnościami podczas karaoke. Była też loteria fantowa, strzelanie z wiatrówki, serso, podskoki z piłką, policyjny popis z psem tropiącym i wiele innych ciekawych atrakcji.

Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o cyklicznym, corocznym konkursie plastycznym „Alkohol to mój wróg”, inne malowanie związane było z tematem przyrody i wakacjami. Magdalena Głowacka i Monika Chyła zorganizowały pokaz mody – kolekcje wykonane z krepy. Sponsorami trzeciego pikniku byli: wójt Halina Kowalkowska, Marek Czmoch, Stowarzyszenie Kobiet Gminy Gruta Działajmy Razem z Mełna, Marek Neumann i Janina Sokołowska. Organizatorom udanej zabawy gratulujemy podwójnie, ponieważ pogoda była wyjątkowo kapryśna.