joomla templates top joomla templates template joomla

Dzień Matki w WTZ

gruta.pl włącz . Opublikowano w Gruta samorząd

Jak co roku w Warsztatach Terapii Zajęciowej zorganizowane zostało spotkanie z mamami i opiekunami uczestników z okazji Dnia Matki. W tym roku piękna pogoda sprawiła, iż impreza odbyła się na świeżym powietrzu. 

Uczestnicy pod okiem terapeutów i rehabilitantki przygotowali poczęstunek, ustawili pawilon ogrodowy, parasol , stoły i krzesła w ogrodzie przy Warsztatach. Po powitaniu gości i złożeniu im życzeń uczestnicy wręczyli swoim mamom kwiaty oraz upominki przygotowane w czasie zajęć. Mamy zostały ugoszczone ciastem przygotowanym w czasie zajęć kulinarnych.

Uczestnicy Sławek i Łukasz mieli za zadanie przygotowanie kiełbasek z grilla, pod bacznym okiem terapeutki Agnieszki . Po posiłku mamy zostały zaproszone do zabawy. Terapeutka Marlena przygotowała na tę okazję kilka konkursów, w których mamy chętnie brały udział.

Najwięcej radości dostarczył wszystkim konkurs „Miss Mama”, podczas którego wszystkie obecne mamy miały za zadanie wybrać spośród siebie mamę-modelkę i przygotować dla niej kreację używając krepy, taśmy klejącej i nożyczek. Na mamę modelkę wybrano Zofię Dumę, która fantastycznie sprawdziła się w tej roli.

Przed rozpoczęciem uroczystości wszyscy uczestnicy rysowali portret swojej mamy, potem zostały zaprezentowane mamom, które miały za zadanie odnaleźć siebie. Kilka pań bez trudu odnalazło swoje podobieństwo. Dziękujemy wszystkim mamom i opiekunom uczestników za przybycie na spotkanie.