joomla templates top joomla templates template joomla

Oliwia Średzińska w kadrze narodowej!

gruta.pl włącz . Opublikowano w Gruta samorząd

W kwietniu skończyła… 13 lat już została powołana do kadry narodowej w kategorii młodziczek do lat piętnastu! Podczas wizyty w redakcji skromna, silna pewnie nie tylko fizycznie dziewczyna była jakby trochę zaskoczona faktem, że znalazła się w kadrze Polski. 

ratulujemy ci Oliwio! Gratulujemy trenerowi Zenonowi Osuchowi, który sportowo prowadzi dziewczynę od prawie czterech lat! Od tego roku Oliwia będzie się przygotowywać do mistrzostw Europy w 2015 roku. Uczestniczyć też będzie w centralnych obozach kondycyjnych.

Fakt ten jest powodem do satysfakcji nie tylko zawodniczki HORYZONTU MEŁNO, ale także mieszkańców gminy Gruta. Oliwia jest uczennicą VI klasy SP w Grucie. Od trenera Osucha dowiedzieliśmy się, ze z przedmiotów najlepiej lubi język angielski, którego uczy ją dyrektor Marzena Samborska.

O fakcie powołania do kadry Oliwii Średzińskiej poinformował Z. Osucha trener Ireneusz Pepłowski. PS Dodajmy, że na treningi do HORYZONTU uczęszcza brat Oliwii jedenastoletni Miłosz. Może i z niego wyrośnie kolejna duma naszych siłaczy.