joomla templates top joomla templates template joomla

Święto stróżów prawa

gruta.pl włącz . Opublikowano w Gruta samorząd

24 lipca to Święto Policji. Z tej okazji w grudziądzkim ratuszu odbyła się uroczystość połączona z wręczeniem medali za długoletnią służbę, a ponad 80 funkcjonariuszy awansowano na wyższe stopnie, jedenastu natomiast otrzymało nagrody inspektora Krzysztofa Zgłobickiego, komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy. 

Nominacje na stopień inspektora odebrał Dariusz Knoff, komendant grudziądzkiej jednostki, a na młodszego inspektora Wiesław Dziadkowiec jego zastępca i komisarza Marek Winnicki. W uroczystości udział wzięła wójt Halina Kowalkowska, która złożyła gratulacje i powinszowania stróżom prawa. (r) Foto: P. Bilski Gazeta Pomorska 24 lipca to Święto Policji.

Z tej okazji w grudziądzkim ratuszu odbyła się uroczystość połączona z wręczeniem medali za długoletnią służbę, a ponad 80 funkcjonariuszy awansowano na wyższe stopnie, jedenastu natomiast otrzymało nagrody inspektora Krzysztofa Zgłobickiego, komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy. Nominacje na stopień inspektora odebrał Dariusz Knoff, komendant grudziądzkiej jednostki, a na młodszego inspektora Wiesław Dziadkowiec jego zastępca i komisarza Marek Winnicki.

W uroczystości udział wzięła wójt Halina Kowalkowska, która złożyła gratulacje i powinszowania stróżom prawa.